Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Aksident i rëndë, mjeti përplas për vdekje kalimtaren në Fushë Krujë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në fshatin Larushk, Fushë Krujë. Një mjet me drejtues shtetasin M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar shtetasen L. R., rreth 55 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë Policia e cila po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit fatal për 55 vjeçaren.

albsig

Krujë/Informacion paraprak:

 Rreth orës 12:00, në fshatin Larushk, Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar shtetasen L. R., rreth 55 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën. Drejtuesi i mjetit, shtetasi M. Xh., është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img