Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje 35 vjeçaren në Durrës

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, në rrugën dytësore Plepa-Golem.

Paraprakisht mësohet se një automjet me drejtues shtetasin K. G., 24 vjeç, ka përplasur këmbësoren 35 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.”, njofton Policia.

“Rreth orës 19:30, në rrugën dytësore Plepa-Golem, një automjet me drejtues shtetasin K. G., 24 vjeç, ka përplasur këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 35 vjeçe, e cila ka humbur jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.”, njofton Policia.

 

Më shumë