Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë, humb jetën 14-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fëmijë i mitur ka humbur jetën pasi është përplasur nga një motorçikletë.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Bilaj të Krujës, ku motorçikleta ka përplasur për vdekje fëmijën 14-vjeçar.

Forcat e Policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë shoqëruar drejtuesin e motorçikletës, Pashk Paluka. Dyshohet që shkak i aksidentit të jetë bërë mungesa e sinjalistikës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img