Aksident i rëndë, humb jetën 14-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 21:51 21-04-2017 Aksident i rëndë, humb jetën 14-vjeçari

Një fëmijë i mitur ka humbur jetën pasi është përplasur nga një motorçikletë.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Bilaj të Krujës, ku motorçikleta ka përplasur për vdekje fëmijën 14-vjeçar.

Forcat e Policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë shoqëruar drejtuesin e motorçikletës, Pashk Paluka. Dyshohet që shkak i aksidentit të jetë bërë mungesa e sinjalistikës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avokatët e viktimave: Do rihapim “21 Janarin”
Lamtumirë burazer, vëllai im që fati nuk të deshi”, dedikimi prekës për Ergys Gjioveshin, i cili u vra në lokalin e natës në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.013875961303711
array(1) { ["section"]=> string(44) "aksident-i-rende-humb-jeten-14-vjecari-76000" }