Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Aksident i katërfishtë në Levan-Tepelenë, pak metra më larg dy kamiona “bëhen copë” (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur sot pasdite në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Siç shihet dhe në videot e siguruara nga Newsbomb.al, në këtë aks janë përplasur tre mjete tip Benz dhe një fugon.

Nuk raportohet për viktima, por ka të lënduar. Policia dhe ambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pak metra më tutje një tjetër aksident ka ndodhur, kësaj here dy kamionë. Për më tepër shihni videot:

Më shumë

spot_img
spot_img