Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Aksident i katërfishtë pranë Golemit, Audi super luksoz bëhet “copë”, bllokohet trafiku në Kavajë-Rrogozhinë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë, pranë Golemit. Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën, teksa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Siç shihet në pamjet e siguruara për Newsbomb, në aksident është përfshirë një makinë Chevrolet, një Opel. Një Audi SQ5 me vlerë 60-70 mijë euro dhe një makinë Ford Focus.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit. Nga pamjet e transmetuara nga Newsbomb, shihet se është rënduar trafiku në këtë aks rrugor.

Më shumë

spot_img
spot_img