Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Aksident i katërfishtë në aksin Lezhë – Shkodër, plagosen disa persona, mes tyre edhe fëmijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër.

Si pasojë e aksidentit raportohet se janë plagosur disa persona, mes të cilëve edhe fëmijë, të cilët janë nisur menjëherë drejt spitalit, por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

“Rreth orës 17:25, në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në fshatin Mabë, ka ndodhur një përplasje automjetesh ,ku për pasojë kanë marrë dëmtime 4 shtetas, të cilët janë transportuar në spitalin Rajonal Shkodër dhe Lezhë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

211172678 373055430819041 4031866151103317833 n
211708604 283056290272496 4678173491271934785 n

Më shumë

spot_img
spot_img