Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Aksident i frikshëm te kthesa e Shijakut, shikoni si janë bërë ‘copë’ makinat e përplasura (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aacfc46db0e9dd50baf89773d86d0ed1

Një aksident i fortë ka ndodhur sot në mbrëmje tek kthesa e Shijakut, në autostradën Tiranë-Durrës.

Në disa foto të publikuar nga LSA shihet se si një makinë, e përfshirë në aksident, është dëmtuar rëndë.

a.jpeg

Ende nuk dihen se cili ka qenë shkaku i aksidentit, por mendohet koha e keqe dhe shpejtësia tej normave të lejuara.

c.jpeg

Makina tip Ford e cila duket tepërt e dëmtuar, ndodhet në mes të rrugës dhe kjo ka krijuar bllokim të trafikut. Nuk raportohet për viktima, por ka persona të lënduar.

d.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img