Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i frikshëm te Komuna e Parisit, Audi luksoz përplas motorin, kalimtarët i matin pulsin shoferit që dergjet në tokë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite te Komuna e Parisit në Tiranë. Një makinë tip Audi A8 ka përplasur rëndë një person i cili ishte duke drejtuar motorin e tij T-Max.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Newsbomb, përplasja ka qenë shumë e fortë saqë drejtuesi i motorit ka mbetur i shtrirë në tokë, në gjendje të rënduar, pasi nuk lëviz fare.

Kalimtarët i janë afruar dhe janë munduar t’i japin ndihmën e parë, duke i matur pulsin dhe duke i bërë masazh, apo freskuar me ujë. Ende nuk dihen rrethanat që kanë çuar në këtë aksident të rëndë, por grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img