Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i FRIKSHËM pranë karburantit, fuoristrada luksoze merr para motorin e picave, shihni si kanë “fluturuar” këpucët dhe kaska

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në dalje të qytetit të Pogradecit.

Përplasja e fortë është regjistruar rreth orës 20:20 afër një pike karburanti në aksin nacional. Në aksident janë përfshirë një mjet dhe një motor e për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, shoferi i picerisë.

I plagosuri është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img