Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident i frikshëm në Tiranë, përplasen dy makina dhe taksia ‘fluturon’ mbi trotuar; shkatërron bordurat dhe rrezikon kalimtarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9de90566dc879acdbb32722939f064b1

Një aksident i frikshëm, por fatmirësisht pa njerëz të lënduar ka ndodhur sot në mbrëmje në Tiranë.

Një taksi elektrike duket se ka humbur kontrollin dhe ka flutuar mbi trotuar duke dëmtuar bordurat ndarëse.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve një Taxi elektrike ka depërtuar bordurat e urës dhe për pak sa nuk ka përfunduar në Lanë. Burime nga vendngjarja thanë se dy persona që po kalonin aty pranë shpëtuar për mrekulli.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërsa Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img