Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i frikshëm në Tiranë, një makinë e përmbysur në mes të rrugës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën Dritan Hoxha pranë sheshit “Shqiponja” në Tiranë.

Një makinë e përmbysur ndodhet në mes të rrugës. Nuk duhet me saktësi se çfarë ka ndodhur dhe nëse ka të lënduar, por është identifikuar mjeti si “Benz 220”.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Më shumë

spot_img