Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Aksident i FRIKSHËM në Tepelenë, përmbyset një kamion në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3f4fad6a6ffc8666be2332c89e489c94

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në hyrje të qytetit të Tepelenës.

Një makinë tip kamion, me rimorkio të gjatë është përmbysur si pasojë e aksidentit, ndërkohë që drejtuesi i mjetit ndodhet në spital për të marrë mjekim.

Ky i fundit është lënduar lehtë dhe jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti është bërë lagështira në rrugë.

aksidenti-4.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img