Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Aksident i frikshëm në Tepelenë, makina përfundon përmbys në mes të rrugës, shoferja me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

76db57210e588900c31be70003e3807f

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e otëm në Tepelenë, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar e përmbysur në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 në aksin Gjirokastër-Tepelenë, në afërsi të fshatit Luzat, ku makina tip “Ford” me targa AA750Kg ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar dy herë para se të përfundonte në rrugë.

Në makinë ishte vetëm shoferja 30 vjeçare me iniciale S.M, ndërsa mësohet se ka patur lëndime të lehta dhe është nisur drejt spitalit për të marrë trajtimin mjekësor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img