Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Aksident i FRIKSHËM në Përrenjas, fuoristrada dhe Benz-i përplasen kokë më kokë, një prej shoferëve në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në mesditë në Përrenjas. Dy makina, një fuoristradë dhe Mercedez Benz C Class janë përplasur kokë më kokë, teksa shihet që të dy mjetet janë bërë copë.

Benz-i ka nga përplasja ka mbetur në mes të rrugës ndërsa fuoristrada ka përfunduar jashtë rruge. Përplasja ka qenë tepër e fortë dhe bëhet me dije se një prej drejtuesve ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

albsig

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe një parakalim i gabuar. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img