Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Aksident i frikshëm në Maminas, shoferi “fluturon” nga makina dhe përfundon i shtrirë buzë rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në Maminas. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërkohë që mjeti tip Wolsvagen është përmbysur në rrugë.

Shoferi 40-vjeçar i një prej makinave ka përfunduar jashtë saj nga përplasja e fortë dhe siç shihet në foto, është i shtrirë anës rrugës. Ambulanca mbërriti në vendngjarje dhe e transportoi për në spital.

Screenshot 12 11

Ende nuk dihen detaje shtesë lidhur me këtë aksident, që fatmirësisht përfundoi vetëm më dëme materiale dhe lëndime të lehta.

“Me datë 13.05.2021, rreth orës 17:40, në Vorë, janë përfshirë në aksident 2 mjete, ku njëra nga mjetet ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi A. H., 40 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thotë policia.

Më shumë

spot_img
spot_img