Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i frikshëm në Durrës, Audi bëhet ‘copë’ pasi përplaset me dy makina të tjera, përfundon mbi trafikndarëse (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

990b28e7eb7701112aadc6c61f2c29f9

Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës, fatmirësisht pa viktima apo të lënduar.

Nga pamjet nga vendngjarja shihet se mjeti tip Audi si pasojë e përplasjes së fortë është shkatërruar i gjithi në pjesën e përparme. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se mjeti është përplasur dhe me dy mjete të tjera e ka përfunduar më pas mbi trafikndarëse.

Policia dhe autoambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, në zonën e Stacionit të Trenit, ndërsa përplasja e fortë ka bërë që aty të mbidhen dhe qytetarë e banorë të zonës.

makina_3.jpeg
WhatsApp_Image_2020-11-30_at_11.42.00_1.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img