Tirana
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
63 %
2.1kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Aksident i FORTË në Vlorë, makina përplas të riun me motor, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i fortë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Një automjet me targa italiane ka përplasur një motoçikletë e cila drejtohej nga një e ri.

Burime për mediat bëjnë me dije se ky i fundit është në gjendje të rëndë ndërsa gruaja që drejtonte mjetin është shoqëruar në ambientet e policisë për verifikimet e mëtejshme.

Nuk dihet identiteti i të përfshirëve në aksident, por grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe op punon për zbardhjen e dinamikës së aksidentit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img