Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i FORTË në Elbasan-Peqin, ‘Toyota’ ngjesh ‘Audin’ pas hekurave të rrugës, ka të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3cd6d6e8a6ddd11a5049218a542e3825

Një aksident i fortë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku janë përplasur dy automjete.

Një ‘Toyota’ me targë AA 435 PD, është përplasur me një automjet tip “Audi”, teksa ky i fundit është ngjeshur pas hekurave të rrugës.

Për pasojë mbetën të lënduar dy drejtuesit e automjeteve të cilët janë transportuar për në spital.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por siç shihet dhe në foto policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës.    

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img