Aksident i fortë në aksin Lezhë-Shkodër, ‘Fuoristrada’ përplas motorin, shoferi në gjendje të rëndë te Trauma

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 03-07-2020 Aksident i fortë në aksin Lezhë-Shkodër, ‘Fuoristrada’ përplas motorin, shoferi në gjendje të rëndë te Trauma Nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre. 

Fuoristrada ka përplasur një motor dhe për pasojë drejtuesi i këtij të fundit është plagosur rëndë.

Ai ka marrë plagë të rënda dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Nuk dihet në çfarë rrethanash ka ndodhur aksidenti dhe se kush e ka pasur fajin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010308027267456
array(1) { ["section"]=> string(112) "aksident-i-forte-ne-aksin-lezhe-shkoder-fuoristrada-perplas-motorin-shoferi-ne-gjendje-te-rende-te-trauma-212703" }