Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Aksident i 3-fishtë në Lezhë-Milot, makina me targa të Kosovës bëhet “copë”, raportohet për të plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur në afërsi të Lezhës, pasi është përfshirë në një aksident me 2 mjete të tjera, teksa levizte në rrugën Lezhë-Milot.

Shkaqet e përplasjes nuk dihen ende. Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit. Ajo që shihet nga pamjet është se nga përplasja, mjeti me targa të Kosovës është shkatërruar nga të gjitha anët.

I plagosuri është dërguar për mjekim në Spitalin e Lezhës. Klan News sjell pamjet nga vendngjarja, ndërsa siç shihet dhe qarkullimi bëhet me vëhstirësi për shkak se një korsi është bllokuar dhe fluksi i mjeteve është i lartë.

Më shumë


spot_img
spot_img