Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Aksident horror në Shqipëri, përplasja i ndan trupin nga koka (Kujdes, pamje shumë të rënda)

spot_img

Lajme të ngjashëm

03255f5aea2bb918ff5c1977f2bef729

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme me pasojë vdekjen e një personi në mënyrë tragjike.

Dyshohet se viktima, trupi i të cilit është ndarë nga koka, ishte duke kaluar rrugën dhe është përplasur nga një automjet. Sipas raportimeve viktima ka qenë bari. Ngjarja horror ka ndodhur në autostradën Fier-Vlorë.

“Kujdes kur jeni me shpejtësi dhe kur kaloni rrugën….Ndjesë për këto pamje horror (edhe pse koka e njeriut është sfumuar kundrejt respektimit të viktimës ) por po e hedh për ndërgjegjësim pavarësisht makabritetit…Trupi është ndarë nga koka si pasojë e aksidentit të rëndë..”, shkruan gazetari Enrik Mehmeti.

Kujdes! Pamjet janë shumë të rënda

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 15:10, në autostradën “Levan-Vlorë” ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekje.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit, pranë fshatit Nartë, ku një automjet tip “BMV-X6” me targë: AA678MK, ka aksidentuar një këmbësorë për vdekje, shtetasin me iniciale: L.M., 55 vjeç, lindur në Tepelenë banues në Vlorë.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes dhe më pas është vetdorëzuar në Policinë e Vlorës.

Shtetasit e dorëzuar janë: 1. G.R. 21 vjeç, banues në Tiranë. 2. L.L. 20 vjeç, banues në Tiranë.

Kryhen veprimet në lidhje me përcaktimin e drejtuesit të mjetit.

13152801_10209149054432999_1320233895_n.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img