Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident horror në Selanik: 21-vjeçari shqiptar pa patentë shkel semaforin dhe përplas për vdekje babain e dy fëmijëve, më pas tenton të largohet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesnatë në qytetin e Selanikut në Greqi, me protagonist një 21-vjeçar shqiptar, raportojnë mediat e vendit fqinj.

Sipas dëshmitarëve, i riu shqiptar ishte duke bërë gara me një makinë tjetër, teksa kaloi në semafor me të kuqe, dhe përplasi një 47-vjeçar me motor. Menjëherë pas aksidentit, 21-vjeçari shqiptar, që raportohet se nuk kishte as leje drejtimi, ka tentuar të braktisë makinë dhe të largohet nga vendi i ngjarjes, por është ndaluar disa metra më larg.

Përplasja ka qenë aq e fortë sa që motori i viktimës u nda në dy pjesë ndërsa copat u gjetën deri në 200 metra larg vendit të aksidentit.

Shqiptari ishte duke ngarë një Audi sportive.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img