Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Aksident HORROR në Lezhë, ish-deputeti rastis në vendngjarje dhe hyn LIVE: Ishin dy djem të rinj, u trondita me atë që pashë (PAMJE TË RËNDA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Lapidari” në Shëngjin, ku dëshmitar në vendngjarje ka qenë edhe ish-deputeti Eduart Ndocaj.

Ndocaj i ka transmetuar drejtpërdrejt në Facebook pamjet e rënda dhe më pas ka shpërthyer në kritika duke thënë se i ka telefonuar të paktën tre herë ambulancës dhe është vonuar tejmase.

Mësohet se një automjet ka përplasur dy të rinj që po udhëtonin me motor, ndërsa ish-deputeti Ndocaj dëgjohet të thotë se ata janë plagosur rëndë. Në video duket edhe momenti kur mbërrin ambulanca dhe transporton të plagosurit.

Kujdes, pamje të rënda:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img