Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Aksident fatal pranë mbikalimit të Patokut, humb jetën i riu

spot_img

Lajme të ngjashëm

936a09f969549add3577b2fd7168299c

Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë mbikalimit të Patokut pasditen e sotme.

Si pasojë ka mbetur i vdekur në vend një i ri me mbiemrin Gjeçi, i cili ishte në drejtim të mjetit të tij.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Më shumë

spot_img