Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident fatal në Shkodër, vdes gruaja, i shoqi në gjendje të rëndë (EMRAT)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c6a2da240d073c168f4ac59ba1782ba4

Një aksident fatal ka ndodhur në Shkodër.

Si pasojë ka ndërruar jetë Hatixhe Dela, kurse burri i saj Emiljan Dela është në gjendje të rëndë në spital.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 04:30 të mëngjesit, pasi shoferi ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një makinë të parkuar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img