Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Aksident fatal në Fushë-Krujë: Vdesin 4 të rinj, makina luksoze përplaset me kamionin (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4a9f3a26a5ee08c38026b803d123f0a0

Aksident fatal në Fushë-Krujë, 4 të rinj humbasin jetën pas përplasjes me një kamion.

Një prej pasagjerëve që ndodhej në veturë u transportua me urgjencë drejt Tiranës në gjendje të rëndë për jetën, por ka ndërruar jetë rreth një orë më pas.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryqëzimin e Borizanës, ku katër të rinj nga Fushë-Kruja që udhëtonin me një makinë luksoze, tip “Audi” me targa “Audi AA 848 ZZ”, janë përplasur me një kamion me targa të Kosovës.

Dyshohet që shkak i aksidentit fatal të jetë bërë shpejtësia e madhe.

Kujtojmë se në këtë orar është i ndaluar qarkullimi i automjeteve, ku sipas urdhrit të qeverisë lejohen të lëvizin vetëm ata që kanë leje nga policia.

Njoftimi i policisë

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 18.03.2020, rreth orës 20:30, në autostradën Fushë Krujë-Laç, një mjet tip “Audi”, i ka rënë nga mbrapa një kamioni me targa kosove dhe për pasojë, kanë ndërruar jetë 3 shtetas që udhëtonin në mjetin Audi dhe një tjetër është dërguar në gjendje kritike për jetën në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Foto dhe video nga vendngjarja:

hfrghfghfgjfgj.jpg

dfgdefhtrhj5rj.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img