Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
32 %
2.6kmh
0 %
Die
2 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Aksident fatal në Fushë-Krujë, ‘Benzi’ përplas për vdekje të moshuarin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë.

Bëhet me dije se mjeti tip ‘Benz’ me drejtues shtetasin L.K., 37 vjeç ka përplasur shtetasin H.Y., 71-vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 71-vjeçari.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img