Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
59 %
6.2kmh
75 %
Enj
15 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident fatal në autostradën Kalimash-Morinë, ‘Golfi’ del nga rruga, humb jetën një person dhe lëndohen dy të tjerë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4287c95d8f5866ca2ee724715431a467

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e sotme në autostadën Kalimash-Morinë.

Bëhet me dije se një mjet tip “Golf”, ka dal nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën një shtetas ende i paidentifikuar. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur edhe të persona të tjerë të cilët ndodhen në spitalin e Kukësit, ku po marrin ndihmë mjekësore.

Njoftimi i policisë:

Në autostradën Kalimash-Morinë, në vendin e quajtur “Shkodra Beton”, një mjet tip “Golf”, ka dal nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën një shtetas ende i paidentifikuar.

Si dhe janë dëmtuar dy shtetas të tjerë të cilët ndodhen në spitalin e Kukësit, ku po marrin ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor ku po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img