Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident fatal në aksin Shkodër – Velipojë, makina përplas për vdekje drejtuesin e motorrit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7f4cde34c898ef345d9bef8b9452ba37

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, ku një makinë është përplasur me një motorr.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Trush, ndërsa fatkeqësisht drejtuesi i motorrit ka humbur jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit tragjik.

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 05.11.2020, ora 15:00, në aksin rrugor Shkodër  Velipojë, në fshatin Trush , ka ndodhur një aksident rrugor, ku janë përplasur automjeti tip Benz, me drejtues shtetasin D. D. 30 vjeç banues në Lezhë, me motorrçikletën tip Suzuki me drejtues shtetasin Xh. M. 23 vjeç, banues në fshatin Trush, Shkodër, ku si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë.

Po kryhen me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img