Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident fatal në aksin Belsh-Cërrik, makina del nga rruga, humb jetën 23 vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

18ad8ae2dda7fceae61ad9733560b315

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Belsh-Cërrik, ku shoferi i një mjeti tip “Benz” ka humbur kontrollin e makinës dhe e ka nxjerrë mjetin nga rruga.

Përplasja ka qenë fatale, pasi shoferi 23 vjeçar Indrit Zekthi ka humbur jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhejn e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img