Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Aksident fatal me dy viktima në Tiranë-Durrës, Policia i komunikon masën e arrestit shoferit te Trauma (EMRAT-DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë lidhur me aksidentin tragjik, të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Silva Gjergji nga Rubiku është një nga vajzat e cila humbi jetën këtë mëngjes.

26-vjeçarja ishte në mjet së bashku me një vajzë tjetër, e cila gjithashtu nuk arriti të mbijetojë dhe drejtuesin e mjetit, shtetasin Arbër Tivari.

Të rinjtë po udhëtonin drejt Tiranës, ndërsa dyshohet se shpejtësia e lartë me të ciln po lëviznin, është bërë shkak për aksidentin. Shofferi Tivari ndodhet në gjendje të rëndë tek Trauma, aty ku i është komunikuar edhe masa e arrestit.

Lexo edhe: Aksident tragjik në aksin Tiranë-Durrës, HUMBIN jetën dy pasagjeret, shoferi në gjendje të RËNDË në spital

Më shumë


spot_img

spot_img