Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Aksident fatal, makina përplas për vdekje këmbësoren në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident fatal me pasojë vdekjen e një gruaje ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Mjedë të Shkodrës.

Mësohet se gruaja ka qenë duke kaluar rrugën në momentin që është përplasur nga automjeti. Akoma nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës. Policia ka arritur menjëherë në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e shkaqeve…(vijon)

Më shumë

spot_img