Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident brenda tunelit Tiranë-Elbasan, plagosen dy drejtuesit e mjeteve, nisen me urgjencë në spital (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

95576710df376bf5992a2386d5696f66

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në tunelin Tiranë-Elbasan.

Mësohet se rreth orës  12:10, në afërsi të tunelit e rrugës Tiranë-Elbasan, janë përfshirë në përplasje dy mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e mjeteve, të cilët po dërgohen në spital, jashtë rrezikut për jetën

“Me date 24.12.2020, rreth orës 12:10, në afërsi të tunelit e rrugës Tiranë-Elbasan, janë përfshirë në përplasje dy mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e mjeteve, të cilët po dërgohen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Screenshot_16.pngScreenshot_17.pngScreenshot_18.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img