Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Akisident i rëndë në Kalimash, një makinë bie në humnerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur në këto momente në rrugën Klimash-Shemeri. Bëhet me dije se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe nuk ka shumë informacion. Policia është nisur drejt vendngjarjes.

Vijon…

Më shumë

spot_img
spot_img