Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ajola Xoxa e ka një VIP të preferuar në “Dancing With the Stars” dhe ja si lobon për të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0290496b32c9ca27d6b78debee5bd71d

Spektakli i kërcimit “Dancing With the Stars” pritet të finalizojë fituesin apo fituesen e tij.

Pak ditë më parë newsbomb.al shkroi një artikull lidhur me fushatën që kolegët e Florian Agalliut në Top Channel kishin nisur për të mbështetur mikun e tyre në këtë spektakël, duke ftuar publikun që të votojë pikërisht Florin.

E mesa duket, fanset e Florit shtrihen përtej ekranit të TCH. Është bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj ajo e cila lobon gjithashtu për Florin. Ajola Xoxa para pak minutash ka ftuar ndjekësit e saj të votojnë Florin duke i dhënë edhe kodin VIP.

“Votoni të super talentuarin Florian Agalliu në finalen e Dancing With The Stars me ViP9″, shkruan Xoxa

 LEXO EDHE: I gjithë Top-i në këmbë, shikoni çfarë bëjnë për t’i siguruar fitoren Florian Agalliut

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img