Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ajo po më shfrytëzon”, Luizi porosit Kiarën: Ky është plani për të nxjerrë Efin nga shtëpia (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Ajo po më shfrytëzon”, Luizi porosit Kiarën: Ky
Luizi Ejli ka biseduar  me Kiarën sot duke i thënë me bindje se Efi po e shfrytëzon atë. Nisur nga kjo ai u shpreh se në rast se do ketë në dorë “Zinxhirin e Shpëtimit”, nuk do e shpëtojë Efin. Madje Luizii kërkoi Kiarës që të mos e shpëtojë Efin, por Elvisin, Keisin, Jorin apo ndonjë banor tjetër. Ky i fundit tha se ka një publik që gjykon dhe e sheh se si është bërë situata brenda shtëpisë së Big Brother. Këngëtari shtoi më tej nuk tallet dot askush dhe se në këtë lojë sheh interesat e veta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese