Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Ajo më tha PO një ditë para zgjedhjeve”, kandidati i PS për Gramshin martohet në bashki këtë të shtunë në mëngjes (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për deputet për Partinë Socialiste në Gramsh, Besian Ajazi, ditën e sotme ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Jonidën.

Celebrimi i Ajazit me partneren e tij ka ardhur një ditë para zgjedhjeve. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes disa fotove mjaft të bukura nga momenti kur bashkuan “jetët” përjetësisht në zyrën e kryebashkiakut, Klodi.

albsig

“Mirëmëngjes dhe me këto foto të ditës sonë më të bukur, 💍 ku bashkuam jetët përjetësisht në zyrën e Klodit, Kryebashkiakut më trendy 🤗, ju uroj bashkë me Jonidën një të shtunë të qetë, të gëzuar dhe pa zhurmë 😉

Nga zemra uroj që drita në fund të tunelit të rritet e forcohet cdo ditë e më shumë, duke na dhënë mundësinë të përqafohemi serish e të ecim bashkarisht drejt të ardhmes tonë të përbashkët. Përzemërsisht Jonida dhe Besi,” shkruan Ajazi në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img