"Ajo është gjallë!" Momentet dramatike kur vogëlushja nxirret nga rrënojat pas 17 orësh e bllokuar me kokë poshtë (Video)

Publikuar tek: bota, më 08:00 25-08-2016

Ky është momenti dramatik kur një vajzë 10-vjeçare u nxorrë nga rrënojat pas 17 orësh e bllokuar me kokë poshtë në mbeturinat e tërmetit në qendër të Italisë.

Vogëlushja e quajtur Julia u shpëtua nga ekipet e shpëtimit të cilët thërrisnin me sa mundnin: “Ajo është gjallë”.

Njerzit kanë filluar të duartrokasin dhe ky ka qenë i vetmi moment gëzimi i ditës ku humbën jetën të paktën 247 persona nga tërmeti 6.2 ballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Princ William kujton nënën e tij: Më mungon çdo ditë edhe pse kanë kaluar 20 vite
Protestë masive para Ambasadës franceze, “Beach party me burka” »
Article Logic
Execution time: 0.012828826904297
array(1) { ["section"]=> string(122) "ajo-eshte-gjalle-momentet-dramatike-kur-vogelushja-nxirret-nga-rrenojat-pas-17-oresh-e-bllokuar-me-koke-poshte-video-50797" }