Ajka feston ditëlindjen, Besi dhe Xhensila me urim të veçantë në dy vjetorin e saj (FOTOJA EPIKE E AKTORIT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 12-07-2020 Ajka feston ditëlindjen, Besi dhe Xhensila me urim të veçantë në dy vjetorin e saj (FOTOJA EPIKE E AKTORIT)

Për çiftin e njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj është një ditë shumë e veçantë, pasi e vogla e tyre Ajka, feston 2 vjetorin.

Dhe në një ditë kaq të veçantë nuk kishte se si të mungonin edhe urimet me fjalët emocionuese.

Aktori ka publikuar një foto të Ajkës kur ishte ende e vogël, teksa i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.

Besi ka zgjedhur një dedikim të veçantë për të voglën e tij.

“Më e shtrenjta, Ajka e jetes, e shpirtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua te qeshuren,” shkruan Besi.

Screenshot_5.png

Nuk kishte se si të mungonte dhe urimi i mamit Xhensila. Ajo ka postuar një video në bregdet teksa luan me Ajkën.

“12.07.2018. 11:50AM. Or’e bekuar, solle diellin e diteve tona. Faleminderit At,” shkruan këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096030235290527
array(1) { ["section"]=> string(111) "ajka-feston-ditelindjen-besi-dhe-xhensila-me-urim-te-vecante-ne-dy-vjetorin-e-saj-fotoja-epike-e-aktorit-213628" }