Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Air Albania hap krahët edhe në “Flatrat e Veriut”, Rama jep lajmin fantastik: Sot zbritën 120 pasagjerë nga Zyrihu në Kukës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar lajmin e mirë, se avionët “Air Albania” po bëjnë fluturime turistike edhe në aeroportin e Kukësit, “Flatrat e Veriut”.

Sot nisën fluturimet drejt Zyrihut dhe Stambollit nga ky aeroport, ndërsa 120 pasagjerë që erdhën nga Zvicra zbritën në Kukës.

“Me cilësi të lartë shërbimi dhe çmime ekonomike, Air Albania ka synim që shumë shpejt të shtojë destinacione për shqiptarët, dhe jo vetëm të Shqipërisë, por edhe të Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi”, shkruan Rama në Facebook.

Më shumë

spot_img
spot_img