Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Aida Shtino kërcënon mjekët në spitalet ‘COVID’: Turma e tërbuar nga zemërimi do ju vërsulet! Jo polici, por as ushtria…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6111a649cfefb920602fa54347e9cb01

Gazetarja e njohur Aida Shtino reagon ashpër ndaj mjekëve dhe infermierëve që i shërbejnë pacientëve me koronavirus në spitale.

Nuk dihet nëse Shtinon e ka revoltuar ndonjë ndodhi personale, por ajo akuzon mjekët për moslejimin e telefonit te pacientët e prekur me Covid-19, në mënyrë që të komunikojnë me të afërmit jashtë.

Shtino i quan mjekët “të pashpirt” dhe thotë se kur t’iu “sulet turma e tërbuar nga zemërimi”, nuk do të ketë çfarë t’u bëjë as ushtria.

Reagimi i plotë i Shtinos:

A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar” Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..??????

Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…?????? A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare e Komitetit Rakacolli me Pipero e kompani …..??????

A i keni trute ne koke, apo ju kane vaksinuar juve perpara, se qe te jeni kaq te pashpirt nuk ma priste mendja kurre…..

A do ta mbani dot turmen kur tiu versulen, sepse po ju ” zhduken” te afermit!!!!!!!!

A jeni ne dijeni se cfare jeni duke bere ??????????

A i keni trute ne koke ju doktoresha a keni femije e prinder ne shtepi ju ??????????

Kush eshte arsyeja qe nuk ju lini telefon kush??????

Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e terburar , qe do tiu versulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap….

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img