Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ai tipi që……në Big Brother”, Albano Bogdo ofendon rëndë Alban Ramosajn

Shkruar nga Newsbomb
“Ai tipi që……në Big Brother”, Albano Bogdo

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo këtë sezon do ta shohim në “Vizion plus”, pas mbylljes së emisionit humoristik “Klanifornia”.

Mbrëmjen e djeshme ai nisi emisionin “Albano show”, ku ndryshe nga çfarë jemi mësuar do ta shohim nën rolin e moderatorit.

Në nisje të emisionit aktori është shprehur se është emisioni i tij dhe mund të thojë çfarë të dojë. Dhe kështu ka bërë.

Në një moment teksa po ironizonte largimin nga muzika të këngëtarit Alban Ramosaj dhe Fero, në një mënyrë ofenduese Bogdo prezantoi Alban Ramosajn për publikun që nuk e njeh, duke i përmendur dhe të motrën që ishte pjesë e Big Brother Vip.

“A e dini se kush është Alban Ramosaj? A e dini se kush është Alban Ramosaj. Është ai tipi që…..në Big Brother”, tha ai.

Duket se në këtë mënyrë Albano ka rikujtuar lidhjen romantike të Beatrix me Donaldin në BBV. Deri më tani ende nuk ka një reagim nga Albani apo Beatrix.

©Credits tiktok.com/@quarantinradio.al

@quarantinradio.al Albano e fillon ?? #albanobogdo #albanramosaj #humor ♬ original sound - Quarantine Radio

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese