Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

‘Ai që nuk voton për ty mos i bëftë hajër vaksina’, i moshuari ekzaltohet pasi sheh Ramën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Vaun e Dejës, ku vijon vaksinimi masiv në qendrat shëndetësore afër vendbanimit për gjyshet dhe gjyshërit më të moshuar.

Rama ka takuar disa nga të moshuarit që po vaksinoheshin. Gjatë vizitës njëri nga të moshuarit e ka falenderuar për marrjen e vaksinës.

albsig

Pjesë nga biseda:

Qytetari: Zoti kryeministër të falenderojmë shumë për shërbimin e madh që na keni bërë dhe me mbi të gjitha që keni filluar moshën 70 vjeç e me filluar edhe më poshtë.

Rama: Po me radhë do bëhen.

Qytetari tjetër: Të kam pa vetëm të televizor, shyqyr që të pashë. Ai që nuk voton për ty mos i bëftë hajër vaksina.

Rama: Nuk ka lidhje vota

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img