Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ai e tradhëtoi me një modele, zbuloni si hakmerret e dashura

spot_img

Lajme të ngjashëm

f3ace61361c581f1d7ce982ba9f82595

Një vajzë e quajtur Liza donte të provonte nëse i dashuri i saj Daniel ishte besnik dhe ka punësuar një modele për ta vënë në provë.

Modelja i kërkon Danielit që t’i lyejë shpinën me krem dhe e pyet nëse ka një të dashur. Danieli mohon të ketë të dashur dhe i propozon modeles që të bëhet e dashura e tij.

Ndëkohë e dashura e Danielit shikon skenën nga shtëpia dhe zbulon se i dashuri i saj nuk është i ndershëm me të.

Në këto kushte ajo vendos ta tradhetojë me shokun e tij të ngushtë Silver.

Danieli e kuptoi se kjo ishte një skemë dhe akuzoi se e gjitha është bërë ndaj tij nga e dashura dhe shoku i tij i ngushtë që të kishin një justifikim për tu lidhur.

53636699_247841359452996_2680825892179017728_n.png

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img