Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Ah si qenka dashnia”, Bora këndon këngën e Donadit në festën e ditëlindjes dhe preket

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun, Bora Zemani ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen edhe pse ditën e lindjes e kishte më 9 janar.

Ajo mbrëmë ka festuar ditëlindjen në një ambient luksoz, në praninë e shumë personazhe të famshme.

Atmosfera arriti kulmin me ardhjen e këngëtarëve Klajdi Haruni dhe Bruno, që kënduan gjatë gjithë kohës për moderatoren dhe të ftuarit e tjerë.

Në një moment ata këndën edhe këngën “Toxic love”, këngë e Elgt Dodës  me tekst të Donald Veshaj,  që ky i fundit ia dedikoi ish-partneres së tij, Bora Zemani.

Ajo shihet e prekur me një gotë në dorë, teksa këndonte edhe vargjet e këngës.

@everythingabout_life

♬ original sound – Everything about life🤗

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img