Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Agron Llakaj rrëfen betejën me Covid-19: Qytetari i thjeshtë s’do kishte mundësitë që m’u ofruan mua, shyqyr që kemi shokë dhe miq

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a07b0305f083fd4f6f452308a872e0c0

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj, pak ditë më parë tregoi se bashkë me bashkëshorten e tij ishin infektuar me Covid-19, dhe pas 20 ditësh, e kaluan atë dhe dolën negativë.

I ftuar në emisionin ‘Rrugëtim me Anilën’, Llakaj ka treguar gjithë betejën me infeksionin. Teksa i ka shprehur mirënjohjen ekipit mjekësor, ai ka shtuar se një qytetar i thjeshtë nuk do kishte mundësitë që iu ofruan atij.

“I rrëmbyer nga puna isha më i pakujdesshmi në kuptimin e vlerësimit të kësaj situate. Në ditën e tretë të simptomave ne bëmë tamponin dhe dolëm pozitiv, sa po ktheheshim nga stërvitja 11 km ecje, pra ishim energjikë. Natyrisht unë shpreha mirënjohjen për gjithë ekipin e mjekëve, dua t’i themi gjërat siç janë. Nuk mendoj se një qytetar i thjeshtë mund të kishte mundësitë që m’u ofruan mua. Tani dhe këtë duhet ta bëjmë diferencën, ndaj dhe thashë shyqyr që kemi shok dhe miq. Ky është privilegj. Pozicioni i një artisti, emri, njohja”, u shpreh Agron Llakaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img