Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Agron Llakaj kthehet në Portokalli pas 13 vitesh

Shkruar nga Newsbomb
Agron Llakaj kthehet në Portokalli pas 13 vitesh

Si çdo vit tjetër edhe këtë vit Top Channel ka mbërthyer pas ekranit shqiptarët. Spektakli i humorit, ka përgatitur për teleshikuesit një sërë skeçesh. Por, qershia mbi tortë dhe supriza e kësaj mbrëmje ka qenë aktori Agron Llakaj.

Pas 13 vitesh, Agron Llakaj është rikthyer në skenën e “Portokallisë”, aty ku dhe ka me mijëra kujtime.

Aktori ka vendosur që të jetë i pranishëm mbrëmjen e sotme për spektaklin e fundvitit dhe është shfaqur krah një tjetër aktori, Bes Kallaku. Edhe Besi po bën vite që është larguar nga “Portokallia”, mirëpo ashtu si dhe thonë vendi i parë, shtëpia e parë të bën gjithmonë të kthehesh me nostalgji.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese