Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

Agron Gjekmarkaj ‘shpërthen’ ndaj Ramës: Nuk ka mbajtur asnjë grua me shumë se 4 vjet, jo më të mbajë pushtetin 12 vjet! Mua dhe Markun na ka sulmuar në…

spot_img

Lajme të ngjashëm

I dyti në listën e Partisë Demokratike në qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj i është përgjigjur sulmeve të kryeministrit Edi Rama, ku ironizoi me të dhe me kandidatin tjetër në Lezhë, Mark Markun.

Përmes një postimi në Facebook, Gjekmarkaj garanton Ramën se ligjin për Arsimin e Lartë, qeveria e Bashës do e rrëzojë që në ditët e para.

Sipas jandidatit për deputet të PD-së, kryeministri Edi Rama nuk mban një grua më shumë se 4 vite e jo më të mbajë pushtetin për 12 vite.

Postimi i plotë i Agron Gjekmarkaj

Erdhi duke rendur e dihatur si i marri , na sulmoi ne shtepine tone Edi Rama mua dhe Mark Markun a thua se na impresionojne batutat e lodhura te nje genjeshtari bulist ! Rren kur flet , rren kur hesht , rren kur eshte i gezuar , rren kur eshte i merzitur por sot tha nje te vertete! Ja kemi kundershtuar ligjin e ndyre te arsimit te larte , sa kemi mundur , me argumente e force sepse eshte nje ligj totalitar, ideologjik qe synon vendosjen e Universiteteve nen tutele partiet qe pedagoget i do per komisare e punetore propagande! Do ja rrezojne ne ditet e para te Qeverise Basha , do e bejme siç duhet , bashkekohore , me universitetet ze i pare , jo per t’ja dorezuar Universitetet Partise por Shqiperise, studentve dhe pedagogve te saj , per ti ngritur ato ku i kerkon koha , ne rang europian ! Te paditurin e bezdisin , pedagoget , arrogantin e trazojne krenaret e qendrestaret, sundimtarin e rrezojne njerzit e lire ! Kjo e fundit do ti ndodhe Ashikut te të gjitha veseve me 25 Prill ! Edi Rama nuk ka mbajtur nje grua me shume se kater vjet jo me te mbaje pushtetin 12 vjet ! Edi Rama ik fshihu nga fitorja e Shqiperise! Ajo po vjen o i paudhe dhe do te zere nen vete siç e meriton nje birbo e teveqel i bllokut !

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img