Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
2.6kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Agron Duka i përgjigjet “flakë për flakë” Ramës: Ti robo je bërë gogol për shqiptarët, je përfaqësues i kriminelëve që të detyruan të kandidoje në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8331b5a17f3b889ce7b26a26a37bb4ee

Agron Duka i është përgjigjur “flakë për flakë” ironive të kryeministrit Rama, i cili ditën e djeshme tha sërish se kreu i PAA-së është thjesht një rritës pulash.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Duka thotë se Rama ëështë përfaqësuesi i kriminelëve që e detyruan të kandidonte në qarkun e Durrësit.

Ai shprehet se kryeministri është kthyer në një gogol dhe makth për shqiptarët, por do të ketë të njëjtin fund sit ë gjithë diktatorët.

Postimi i plotë:

DUKA: Përse kandidove dhe në Durrës, të detyruan krimi dhe oligarkët?!

– Ti çfarë përfaqëson?!

Ja ta them unë:

– Ti je përfaqesues i kriminelëve, unë i njerëzve të thjeshtë të Shijakut dhe Durrësit.

A të duan shqiptarët?

Ja ta them unë:

– Ti robo je bërë gogol për shqiptarët, unë përherë miqësor me popullin tim.

Çfarë di për vete Ti në 8 vite  qeverisje?

Ja ta them unë:

 – Ti je kthyer në mankth për shqiptarët!!! Unë dhe kolegët e mi jemi shpresa.

Dhe në mbyllje nga Shijaku të them:

– Vazhdo Robo diktatorët kanë të njëjtin fund kudo.

Më shumë

spot_img
spot_img